Jesteś w hippokids.pl -> O nas - Współpraca

Współpracujemy z firmami produkującymi radosne ubrania dla niemowląt, małych, średnich i dużych dzieci, a także dla młodzieży.

Logo firmy Reima Logo firmy Tutta Logo firmy Sanetta Logo firmy Losan

Reima- firma założona została w 1944 roku w Finlandii. Jest wiodącym skandynawskim producentem odzieży dziecięcej, oferującym również cenioną odzież sportową. Reima uznawana jest również za pioniera w dziedzinie zaawansowanych technologii w sektorze odzieżowym. Reima, korzystając z zaawansowanych technologii, projektuje i produkuje funkcjonalną odzież przeznaczoną dla aktywnych dzieci. Cztery podstawowe cechy produktów Reimy to funkcjonalność, bezpieczeństwo, niezawodność i nowatorskie rozwiązania. Produkty Reimy są wyjątkowo odporne na zniszczenie i doskonale sprawdzają się w trudnym klimacie.

Tutta- firma fińska, produkuje wygodne, radosne ubrania dla niemowląt i małych dzieci. Ponieważ najmłodsi członkowie rodziny zasługują na najwyższą jakość, Tutta wyznacza najwyższe standardy materiałów i metod produkcji. Niezawodność jakości Tutta rozpoczyna się już od tkaniny. Ubrania z bawełny wykonane są wyłącznie z długich włókien. Ponadto, stosowana jest w nich jedynie wyczesana bawełna, która jest bardziej odporna na mechacenie niż bawełna z krótkich włókien i cechuje się lepszymi właściwościami w zakresie oddychania i zatrzymywania powietrza. Kolorowe tkaniny barwione są wyłącznie za pomocą uznanych i najlepszych barwników, bez stosowania wszelkich zbędnych chemikaliów. Bezchlorowy proces wybielania i stosowanie trwałych kolorów oznacza mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego. Wszystkie dodatki uszlachetniające do tkanin nie zawierają niklu i mogą być prane i pielęgnowane w taki sam sposób, co tkanina podstawowa. Ubrania Tutta nie zawierają resztek metali ciężkich ani chemikaliów. Mają obojętną kwasowość i nie trzeba ich prać przed pierwszym użyciem.

Sanetta- to uznana na całym świecie niemiecka marka, prezentująca szeroką ofertę odzieży dla niemowląt i dzieci. Ubrania dla niemowląt i dzieci to piękne wzory, najnowsze trendy i przede wszystkim bezpieczeństwo. Dbałość o bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych wartości marki Sanetta. Niemal wszystkie produkty są wykonane w 100% z bawełny. Ich bezpieczeństwo dla zdrowia poświadcza międzynarodowy certyfikat "ECO-Tex Standard 100, Product Class 1" oraz liczne testy medyczne. Większość wyrobów posiada filtr UV, chroniący dzieci przed promieniowaniem słonecznym, wykonane są z materiałów pozbawionych metali ciężkich oraz z bawełny ekologicznej.

Losan- od 1985 roku hiszpańska firma Losan rozwija swoją ofertę ubrań dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowy design firmy oparty jest na wnikliwej obserwacji panujących trendów, nowych materiałów oraz ciekawych dodatków. Produkty firmy Losan łączą w sobie funkcjonalność i wygodę. Każda kolekcja jest odzwierciedleniem najnowszych trendów panujących w branży dziecięcej i młodzieżowej i charakteryzuje się unikalnym i ciekawym wzornictwem.